Nr. | Omschrijving |
Hamerprijs |
252 | 1e gehalte zilveren Medaille voor Burgerlijke Verdienste: aan een zijde de tekst: 'Het Nederlansch Indisch Gouvernement aan Toekoe Tjoet Machmoed' (kamponghoofd van Bintang) omgeven door lauwerkrans, verso het wapen van Nederland, uitgereikt in toenmalig Nederlands-Indië in 1893 -zonder lint-, Ø 5,1 cm | € 300-500 | € 1000 |
369 | Ingekleurde kopergravure: kaart van Nederland, 'Tabula generalis totius Belgh. Provinciae XVII Infer. Germaniae, olim sub S.R.I. Circulo Burgundiae', origineel van Johann Baptist Homann (1664-1724), 1729 -enkele roestvlekjes-, 50 × 59 cm | € 200-300 | € 375 |
490 | Beschilderde spanen doos, op het deksel een decor van een ruiter met gitaar, de rand met bloemdecor, Noord-Nederland of Noord-Duitsland, 19e eeuw, 36,5 × 26 × 14 cm | € 120-160 | € 100 |
592 | Paar grote messing schijfkandelaars met pen, Indonesië of Nederland, 18e eeuw, 32 × Ø 17 cm | € 150-200 | € 120 |
1334 | Kaart van Nederland: 'Comitatus Hollandiae', ingekleurde kopergravure, Balthazaro Florentino a Berckenrode, 1629, 40,5 × 52,5 cm | € 200-300 | Not sold |
1461 | Mahonie buffetkast met beglaasde opstand en gesneden bladmotieven, uitvoering Meubelfabriek Nederland J.A. Huizinga Westersingel Groningen, gemerkt met plaatje op onderste plank, circa 1900, 178 × 116 × 43 cm | € 600-800 | Not sold |
1514 | Witte polyetheen stoel uit één stuk, model Kite, ontwerp Kashim Rashid, uitvoering Label, Nederland, circa 2004 -lichte gebruikssporen-, 87 × 82 × 89 cm | € 200-300 | € 160 |
2002 | 2e gehalte zilveren broodmand met spijlendecor en geprofileerde rand, Nederland, 1928, gewicht 496 gram, 9,5 × 32,5 × 23,5 cm | € 250-350 | € 350 |
2255 | 2e gehalte zilveren lauwerkrans op rood fluwelen wandplaat, centraal een lege ruimte voor medaillon of portret, daarboven een kleine plaquette met gegraveerd decor: bakker, Nederland, 1934, 37 × 30 cm | € 60-80 | € 40 |
2427 | 2e gehalte zilveren miniatuur: tandarts en patiënt, meesterteken: gekroond H, Nederland, 1978, 5,5 cm, gewicht 106 gram -verlijming tussen tandarts en patiënt los, tandarts heeft geen tang meer, inscriptie achterop- | € 40-60 | € 60 |
2885 | Twee 14kt gouden vingerhoedjes, één Nederland, andere Frankrijk, gewicht 7,8 gram | € 200-300 | € 260 |
3034 | Boek: 'Poppetgom', Lucebert e.a., bestaande uit blik met boek en opblaasbaar kunststof kussen, ongeopend, uitgave Stichting 'Octopus', Deventer, circa 1970, 29 × 20 × 9 cm | € 70-90 | € 80 |
3214 | Teak dressoir met zes lades en twee met stof beklede schuifdeurtjes, staand op messing poten, ontwerp William Watting, uitvoering Modernord, Nederland, jaren '60 -kleine breuken in enkele handvatten, en vlekken in bekleding en houtwerk-, 84 × 210 × 47,5 cm | € 400-600 | € 850 |
3226 | Fauteuil met cognackleurige lederen zitting op gebogen rvs platstaf frame, model Ra, ontwerp Pierre Thielen, uitvoering Studio Industrial Design voor Metz & Co, Nederland, jaren '60 -gebruikssporen-, 68 × 60 × 60 cm | € 1200-1600 | € 1800 |
3489 | Verzameling postzegels, voornamelijk Nederland | € 60-80 | € 50 |
3507 | Boek: Christemeijer, J.B. (1794-1872). Oorkonden uit de gedenkschriften van het strafrecht; en uit die der menschelijke misstappen. Tot een vervolg op de Belangrijke tafereelen uit de geschiedenis der lijfstraffelijke regtspleging, enz. Amsterdam, 1820. (VIII) 295 (4) pp. Nieuwe lederen band, onafgesneden. Met gegraveerde titel. De auteur wordt wel 'De eerste misdaadschrijver van Nederland genoemd', herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom | € 80-100 | Not sold |
4063 | Zeventien bladen met elk twee gezichten op buitenplaatsen of steden, waaronder Utrecht, door Hendrik Spilman (1721-1784) naar Jan de Beijer (1703-1780), uit 'Het verheerlijkt Nederland', uitgegeven door Isaak Tirion, Amsterdam, circa derde kwart 18e eeuw, 17 × 11 cm, uniform ingelijst | € 200-300 | € 300 |
4086 | 15 aardewerk cloisonné tegels, thema's: het Koninklijk Huis en de Tweede Wereldoorlog in Nederland, alle uitvoering Westraven, Utrecht -enkele hoek- en randbeschadigingen-, 15 × 15 cm | € 100-150 | € 120 |
4370 | Vijf keramische objecten: cache-pots, schalen en een vaas, enkele gemerkt, Nederland, jaren '80-'90, 22 Ø 18 cm | € 40-60 | € 30 |
4383 | Twee Afrikaanse bronzen beelden: vrouw met kind, en landbouwer, bezig met het oogsten van millet, Burkina Faso, daarbij: verkoopcatalogus, Stichting African Cultural Center, Rotterdam, 1992, hoogste 69 cm | € 100-150 | € 100 |
5092 | Delfts aardewerk wandbord, Koninklijk Huis, De Porceleyne Fles, Delft, drie aardewerk borden, aardewerk schotel met scheepsdecor, Koninklijke Tichelaar, Makkum, twee aardewerk bordjes, en aardewerk bord 'Herrijzend Nederland', Ø 35,5 cm | € 80-100 | € 60 |
5108 | Zeven boeken: Lyons, H. 'Medicine. An illustrated history'. 1987. Met 1020 afbeeldingen; G.A.L. Lindeboom, 'Geschiedenis van de medische wetenschap in Nederland'. 1972; H.A. Bosman-Jelgersma (red.). 'Pieter van Foreest, de Hollandse Hippocrates'. 1996; Nicolaes Tulp, 'Geneesinzichten'. 1991. 2 delen (Facsimile van het handschrift en transcriptie); Enz. Verschillende formaten. Gebonden. Geïllustreerd | € 70-90 | Not sold |
5421 | Kaart van West-Nederland: 'Les provinces de Hollande et d'Utrecht', George Louis, 1767, 24 × 17,5 cm | € 40-60 | € 85 |