Catalogus Veilinghuis Peerdeman

Zoekresultaten voor "Stichting Alzheimer Nederland"

Nr.Omschrijving Hamerprijs
2521e gehalte zilveren Medaille voor Burgerlijke Verdienste: aan een zijde de tekst: 'Het Nederlansch Indisch Gouvernement aan Toekoe Tjoet Machmoed' (kamponghoofd van Bintang) omgeven door lauwerkrans, verso het wapen van Nederland, uitgereikt in toenmalig Nederlands-Indië in 1893 -zonder lint-, Ø 5,1 cm€ 300-500€ 1000
369Ingekleurde kopergravure: kaart van Nederland, 'Tabula generalis totius Belgh. Provinciae XVII Infer. Germaniae, olim sub S.R.I. Circulo Burgundiae', origineel van Johann Baptist Homann (1664-1724), 1729 -enkele roestvlekjes-, 50 × 59 cm€ 200-300€ 375
490Beschilderde spanen doos, op het deksel een decor van een ruiter met gitaar, de rand met bloemdecor, Noord-Nederland of Noord-Duitsland, 19e eeuw, 36,5 × 26 × 14 cm€ 120-160€ 100
592Paar grote messing schijfkandelaars met pen, Indonesië of Nederland, 18e eeuw, 32 × Ø 17 cm€ 150-200€ 120
1334Kaart van Nederland: 'Comitatus Hollandiae', ingekleurde kopergravure, Balthazaro Florentino a Berckenrode, 1629, 40,5 × 52,5 cm€ 200-300Not sold
1461Mahonie buffetkast met beglaasde opstand en gesneden bladmotieven, uitvoering Meubelfabriek Nederland J.A. Huizinga Westersingel Groningen, gemerkt met plaatje op onderste plank, circa 1900, 178 × 116 × 43 cm€ 600-800Not sold
1514Witte polyetheen stoel uit één stuk, model Kite, ontwerp Kashim Rashid, uitvoering Label, Nederland, circa 2004 -lichte gebruikssporen-, 87 × 82 × 89 cm€ 200-300€ 160
20022e gehalte zilveren broodmand met spijlendecor en geprofileerde rand, Nederland, 1928, gewicht 496 gram, 9,5 × 32,5 × 23,5 cm€ 250-350€ 350
22552e gehalte zilveren lauwerkrans op rood fluwelen wandplaat, centraal een lege ruimte voor medaillon of portret, daarboven een kleine plaquette met gegraveerd decor: bakker, Nederland, 1934, 37 × 30 cm€ 60-80€ 40
24272e gehalte zilveren miniatuur: tandarts en patiënt, meesterteken: gekroond H, Nederland, 1978, 5,5 cm, gewicht 106 gram -verlijming tussen tandarts en patiënt los, tandarts heeft geen tang meer, inscriptie achterop-€ 40-60€ 60
2885Twee 14kt gouden vingerhoedjes, één Nederland, andere Frankrijk, gewicht 7,8 gram€ 200-300€ 260
3034Boek: 'Poppetgom', Lucebert e.a., bestaande uit blik met boek en opblaasbaar kunststof kussen, ongeopend, uitgave Stichting 'Octopus', Deventer, circa 1970, 29 × 20 × 9 cm€ 70-90€ 80
3214Teak dressoir met zes lades en twee met stof beklede schuifdeurtjes, staand op messing poten, ontwerp William Watting, uitvoering Modernord, Nederland, jaren '60 -kleine breuken in enkele handvatten, en vlekken in bekleding en houtwerk-, 84 × 210 × 47,5 cm€ 400-600€ 850
3226Fauteuil met cognackleurige lederen zitting op gebogen rvs platstaf frame, model Ra, ontwerp Pierre Thielen, uitvoering Studio Industrial Design voor Metz & Co, Nederland, jaren '60 -gebruikssporen-, 68 × 60 × 60 cm€ 1200-1600€ 1800
3489Verzameling postzegels, voornamelijk Nederland€ 60-80€ 50
3507Boek: Christemeijer, J.B. (1794-1872). Oorkonden uit de gedenkschriften van het strafrecht; en uit die der menschelijke misstappen. Tot een vervolg op de Belangrijke tafereelen uit de geschiedenis der lijfstraffelijke regtspleging, enz. Amsterdam, 1820. (VIII) 295 (4) pp. Nieuwe lederen band, onafgesneden. Met gegraveerde titel. De auteur wordt wel 'De eerste misdaadschrijver van Nederland genoemd', herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom€ 80-100Not sold
4063Zeventien bladen met elk twee gezichten op buitenplaatsen of steden, waaronder Utrecht, door Hendrik Spilman (1721-1784) naar Jan de Beijer (1703-1780), uit 'Het verheerlijkt Nederland', uitgegeven door Isaak Tirion, Amsterdam, circa derde kwart 18e eeuw, 17 × 11 cm, uniform ingelijst€ 200-300€ 300
408615 aardewerk cloisonné tegels, thema's: het Koninklijk Huis en de Tweede Wereldoorlog in Nederland, alle uitvoering Westraven, Utrecht -enkele hoek- en randbeschadigingen-, 15 × 15 cm€ 100-150€ 120
4370Vijf keramische objecten: cache-pots, schalen en een vaas, enkele gemerkt, Nederland, jaren '80-'90, 22 Ø 18 cm€ 40-60€ 30
4383Twee Afrikaanse bronzen beelden: vrouw met kind, en landbouwer, bezig met het oogsten van millet, Burkina Faso, daarbij: verkoopcatalogus, Stichting African Cultural Center, Rotterdam, 1992, hoogste 69 cm€ 100-150€ 100
5092Delfts aardewerk wandbord, Koninklijk Huis, De Porceleyne Fles, Delft, drie aardewerk borden, aardewerk schotel met scheepsdecor, Koninklijke Tichelaar, Makkum, twee aardewerk bordjes, en aardewerk bord 'Herrijzend Nederland', Ø 35,5 cm€ 80-100€ 60
5108Zeven boeken: Lyons, H. 'Medicine. An illustrated history'. 1987. Met 1020 afbeeldingen; G.A.L. Lindeboom, 'Geschiedenis van de medische wetenschap in Nederland'. 1972; H.A. Bosman-Jelgersma (red.). 'Pieter van Foreest, de Hollandse Hippocrates'. 1996; Nicolaes Tulp, 'Geneesinzichten'. 1991. 2 delen (Facsimile van het handschrift en transcriptie); Enz. Verschillende formaten. Gebonden. Geïllustreerd€ 70-90Not sold
5421Kaart van West-Nederland: 'Les provinces de Hollande et d'Utrecht', George Louis, 1767, 24 × 17,5 cm€ 40-60€ 85